DOPRAVA NAD 55 EUR ZA 2 €

EGYPT-WONDER Make-up-fluid II 30ml

DRUH PRODUKTU:
PRIMER-PODKLADOVA BÁZA
Výrobca: Tana-Cosmetics
Záručná doba: 24 mesiacov
Kód: 870200
Dostupnosť: skladom 1 ks
24.90 ks
Sledovať produkt Pridať do obľúbených Zdielať

 • Presvedčivý účinok proti starnutiu
  Make-up fluid od značky EGYPT-WONDER dodáva pleti mladistvý, vláčny, hebký vzhľad, ktorý je vidieť a cítiť už po jednej aplikácii. Aktívne zloženie proti starnutiu zabraňuje predčasnému starnutiu pokožky. SPF 15 chráni pokožku pred poškodením spôsobeným UV žiarením. Odličovací fluid sa dá ľahko kombinovať s inými ošetrujúcimi prípravkami. Fluid je dostupný v štyroch odtieňoch. Zvláštnosťou tohto make-upu EGYPT-WONDER je, že sa prispôsobí vášmu osobnému tónu pleti!
 •  
 •  
 •  
 • Presvedčivý účinok proti starnutiu
  Líčidlová tekutina značky EGYPT-WONDER dodáva pokožke mladistvý, pružný, jemný krém a to je možné vidieť a cítiť už po jednej aplikácii. Aktívna formulácia proti starnutiu zabraňuje predčasnému starnutiu pleti. Ochranný faktor 15 chráni pokožku pred poškodením spôsobeným UV lúčmi. Doplňovaciu tekutinu je možné ľahko kombinovať s inými výrobkami pre starostlivosť. Kvapalina je k dispozícii v štyroch farebných odtieňoch. Zvláštnosťou tohto makeupu EGYPT-WONDER je, že sa prispôsobuje vášmu osobnému tónu pleti!
 •  
 • Überzeugender Anti-Aging-Effekt
  Das Make-up fluid der Marke EGYPT-WONDER verleiht dem Teint ein jugendliches, geschmeidig-weiches Hautbild und dies ist bereits nach nur einer Anwendung sicht- und fühlbar. Die aktivwirksame Anti-Aging-Formel beugt der vorzeitigen Hautalterung vor. Der Lichtschutzfaktor 15 schützt die Haut vor Schädigungen durch UV-Strahlen. Das Make-up-Fluid kann problemlos mit anderen Pflegeprodukten kombiniert werden. Das Fluid ist in vier Farbnuancen erhältlich. Das Besondere an diesem EGYPT-WONDER Make-up ist, dass es sich Ihrem persönlichen Hautton anpasst!