DOPRAVA NAD 55 EUR ZA 2 €

IMUNE GOLD CLASSIC (GREEN GOLD IMUNE) - “Zelené zlato“ - ALGA 180 kapsúl / 120g / 1 kus

NÁŠ TIP

NOVÉ BALENIE

Výrobca: GreenStar International GmbH
Záručná doba: 05/2025
Kód: imune
Dostupnosť: skladom 32 ks
44.90 ks
Sledovať produkt Pridať do obľúbených Zdielať

IMUNE produkt budúcnosti pre vitalitu - v zdravom tele zdravý duch.

Starostlivosťou o svoje vnútorné orgány pomáhame nielen svojmu organizmu, ale aj celej psychike. Ľudské telo nemôže produkovať antioxidanty, takže by mal byť dostatočne zabezpečený ich príjem.

IMUNE je produkt s prvotriednym zložením. Skladá sa zo štyroch najcennejších mikrorias - Chlorella Vulgaris, Spirulina Platensis, Lithothamnium Calcareum a Haematococcus Pluvialis – je jediným produktom na svete, ktorý má takéto komplexné zloženie.

Riasy sú koncentrovaná životná energia, pretože obsahujú až 4 000 druhov výživných látok, ktoré majú 90 % vstrebateľnosť  v ľudskom organizme.

Chlorella Vulgaris – stavia Imune na prvé miesto. Dokáže vďaka svojej jedinečnej bunečnej konštrukcii vyplaviť všetky usadené škodlivé a toxické látky z organizmu. Je to jednobunková sladkovodná riasa, obsahujúca vlákninu, vďaka ktorej aktivuje naše trávenie. Náš žalúdok, pečeň a ľadviny sú po detoxikácii schopné lepšie vykonávať čistiacu úlohu. Takto sa stáva Chlorella dôležitým strážcom nášho zdravia a našej imunity.

Spirulina Platensis – je drobulinká špirálovitá mikroriasa, ktorá fotosyntézou premení energiu slnka na výživné látky. Za svoju intenzívnu zelenú farbu vďačí vysokému obsahu chlorofylu, ktorý je mimoriadne dôležitý pre trávenie a výmenu látok v organizme. Spirulina nemá silnú bunečnú membránu, ako ostatné rastliny, preto ju tráviací trakt nášho organizmu ľahko spracuje, rovnako ako aj  všetky vitálne látky, ktoré sa v nej nachádzajú. Obsahuje výrazne väčšie množstvo aminokyselín, ako mliečne potraviny. Jej zásaditý charakter zabráni prekysleniu organizmu. Najdôležitejšie zložky v nej sú: vzácne bielkoviny, viac ako 2 000 enzýmov, rôzne aminokyseliny a vitamíny, ako napríklad úplná škála vitamínov B-komplex, B12, kalcium, horčík, zinok, železo, betakarotén, dôležité mastné kyseliny, ako napríklad kyselina gama-linolenová.

Lithothamnium Calcareum – tretia najdôležitejšia zložka výrobkov Wellstar. Jej význam spočíva vo vysokom obsahu vápnika, ktorý dosahuje v ľudskom organizme až 90 % vstrebateľnosť. Lithothamnium obsahuje 34 % vápnika v čistej, prírodnej, organickej forme. Živá riasa má červenú farbu, ktorá sa po vysušení mení na bielu. Táto riasa je naviac bohatá na horčík, železo a mnoho ďalších stopových prvkov. Vápnik je nenahraditeĺný pre regeneráciu kostí, zubov, nechtov a vlasov. Súčasná choroba ľudstva - osteoporóza (rednutie kostí) vyžaduje výraznejšiu prevenciu, obzvlášť u žien v období menopauzy. U dospelého človeka sa ročne v jeho kostiach vymení až 20 % vápnika. Staré bunky odumierajú a namiesto nich sa vytvárajú nové, ale len za predpokladu prítomnosti horčíka, D-vitamínu, fosforu a ďalších látok, ktoré napomáhajú absorbovaniu vápnika do organizmu. Mlieko ako prevencia nestačí.

Haematococcus Pluvialis antioxidant na úrovni prírodných divov! Pre neutralizáciu voľných radikálov potrebujeme prirodzený antioxidant. Astaxanthin, ktorý táto jedinečná mikroriasa v sebe kumuluje v najvyšších známych množstvách spomedzi všetkých organizmov, je vo vedeckých a lekárskych kruhoch známy ako najúčinnejší prírodný antioxidant na svete.

Jeho vlastnosti:

- 20 krát silnejší než jeho syntetická verzia

- 50 krát silnejší než betakarotén

- 60 krát silnejší než vitamin A a C                                                                                              

- 550 krát silnejší než vitamín E

Vitálne - živé riasy

- sú bez chemických prísad a konzervantov

- obsahujú 4 000 vitálnych látok

- majú 90 % vstrebatelnosť

- ich pestovanie je kontrolované a certifikované                                                                        

- sú absolútne čistým prírodným produktom, nie sú návykové

Obsahujú:

- o 300 % viac vápnika ako mlieko

- o 2.300 % viac železa ako špenát

- o 3.900 % viac betakaroténu ako  mrkva

- o 375 % viac bielkovín ako tofu

 IMUNE napomáha pri liečení a normalizácii nasledovných stavov:

- astma

- alergická astma

- alergie

- normalizácia vysokej hladiny cukru v krvi (nie u vrodenej cukrovky)

- zúženie ciev

- nízky alebo vysoký krvný tlak

- prekyslenie organizmu

- reumatické svalové zápaly

- žalúdočné vredy

- Parkinsonova choroba (najdôležitejšia liečba neurodegeneratívnych ochorení)

- Alzheimerova choroba (najdôležitejšia liečba neurodegeneratívnych ochorení)

- chronická hnačka

- normalizácia stolice

- reflux (pálenie záhy)

- nastavenie hladiny cholesterolu (aby sa zabránilo oxidácii LDL cholesterolu)

- časté únavy

- celulitida

- nadbytočná váha

- rakovina, zhubné choroby (prevencia niektorých nádorov)

- problémy srdečného a cievneho systému

- liečenie vírusu HIV (AIDS)

- neplodnosť

- škodlivé UV žiarenie (UVA a UVB efekt)

- ochorenie srdca (normalizácia srdečnej frekvencie)

- stres  

- cievna mozgová príhoda (ochorenie spôsobené nedostatkom kyslíka)

- ochrana proti srdcovým a mozgovým príhodám

- zlepšuje kvalitu vlasov, pokožky a nechtov

Dávkovanie: obvykle sa odporúča užívať 1. týždeň: 1-2 tobolky denne, 2. týždeň: 2-4 tobolky denne, 3. týždeň: 4-6 toboliek denne, 4.týždeň: 6 toboliek denne – podľa závažnosti ochorenia.

Nie je možné predávkovanie – organizmus všetko, čo nespotrebuje, vylúči. Dávkovanie u detí konzultujte. Zapite veľkým pohárom vody a cez deň zvýšte príjem tekutín!!!

IMUNE  prináša pocit väčšej vitality a energie počas všedných dní a zlepšuje schopnosť koncentrácie.

Riasy, o ktorých sa tu hovorí, nie sú žiadnym všeliekom ani zázrakom. Vitálne látky, ktoré nám často chýbajú a sú v riasach obsiahnuté, posilňujú náš imunitný systém a vďaka tomu sa telo k zázraku dopracuje samo!