LIPBOOST balzám na pery s objemovým efektom 5ml

NOVINKA
Kód produktu: LIPplus Booster
Výrobca: FacEvolution
Záručná doba: 24 mesiacov
Dostupnosť: skladom +1
19.00
Pôvodná cena 27.14, Zľava 30 %
KS

S LIPplus Booster začína nová éra zväčšovania objemu jednoduchým použitím balzamu na pery. Počas niekoľkých minút budú vaše pery väčšie, plnšie a okúzlia zmyselným leskom. Budú vyzerať nádherne, stanú sa príjemné, mäkké, atraktívne červené, bez vrások a sexy.

Malou snahou dosiahnete fantastickú výsledok, stačí použiť LIPplus rovnako ako lesk na pery alebo Váš obľúbený rúž. Nechajte LIPplus pôsobiť asi štyri minúty, počas ktorých nedávajte pery k sebe, aby nedošlo k potlačeniu prirodzenej stimulácie metabolizmu a krvného obehu. LIPBOOST (LIP-plus) môžete používať každodenne tak často, ako len budete chcieť.

APLIKÁCIA

Naneste LipPlus penovým aplikátorom priamo na pery alebo na váš obľúbený rúž. Pre lepšiu fixáciu a dosiahnutie maximálneho efektu nechajte ústa 4 minúty mierne pootvorené tak, aby sa pery nedotýkali. LipPlus môžete používať tak často, ako budete chcieť. Užívajte si zmyselnosť vašich pier!Plný účinok pre pné pery.

Niacín je vitamín rozpustný vo vode, ktorý patrí ku skupine vitamínov B. Niacín je dôležitý pre regeneráciu a dostatočnú úroveň vlhkosti pokožky. Platí to samozrejme aj pre pery. Niacín podnecuje pokožku k obnove. Naviac posilňuje zdravie buniek a štruktúru pokožky. Cez LIPplus Booster dokáže niacín jednoducho a rýchlo vniknúť do pokožky pier a uvolniť v nej svoje regenerujúce účinné látky. Niacín má okrem toho rozhodujúci podiel na telu vlastnej tvorbe kolagénu a spevňuje jemné línie. Pri pravidelnom používaní sú pery po štyroch týždňoch plnšie a zmyselnejšie.
Kolagén je dôležitým proteínom, ktorý sa v organizme vyskytuje okrem iného vo väzivovom tkanive a v pokožke. Kolagén dodáva pokožke pevnosť a pružnosť a zabezpečuje jej tým zdravý a vitálny vzhľad. S pribúdajúcim vekom elastickosť pokožky klesá – platí to aj pre pery.
LIPplus Booster pôsobí jemne a bez plastickej chirurgie proti tomuto procesu starnutia – s prekvapivo krásnym výsledkom!