Marine Collagen v kapsuliach - na pleť - 180 kapsúl + vitamín C

Cena 39.90
Dostupnosť: skladom +492
Kód produktu: mckaps
Záručná doba: 24 mesiacov
KS

Kolagén na pleť s vitamínom C

Marine Collagen v kapsuliach

Kapsuly prírodného morského kolagénu obsahujú prémiový hydrolyzovaný kolagén, ktorý je vysoko bioaktívny, určený pre starostlivosť o pokožku a pre celkovú krásu. Vysoko koncentrované peptidy sa dajú ľahko absorbovať a môžu podporiť opätovnú výrobu kolagénu samotnými kožnými bunkami.

Kolagén značky Bionutrian je navyše obohatený vitamínom C, ktorý prispieva k normálnej tvorbe kolagénu a k správnej funkcii kože. 

Denná dávka obsahuje 3 000 mg čistého rybieho kolagénu s molekulovou hmotnosťou 2 000 Daltonov.

Účinky kolagénu 

- Spevňuje a redukuje vrásky

- Posilňuje vlasy, zuby, nechty a ďasná

- Zmierňuje celulitídu a strie

- Pomáha pri problematickej a suchej pleti

Ďalšie výhody kolagénu Bionutrian

Okrem zmiernenia prejavov starnutia dokáže kolagén Bionutrian zlepšiť činnosť kĺbov a chrupaviek, pomáha predchádzať osteoporóze, zmierňuje bolesť kĺbov, pomáha pri regenerácii spojivkových tkanív a väzív, zlepšuje trávenie a dodáva výživu svalom i šľachám. 

Obsah a zloženie 

Jedno balenie kolagénu Marine Collagen na pleť značky Bionutrian obsahuje 180 kapsúl prémiového čistého rybieho kolagénu obohateného vitamínom C. Dennú dávku pokrýva 6 kapsúl, ktoré zabezpečia výživu pleti zvnútra a obnovia prirodzenú tvorbu kolagénu.

Glycín, prolín a hydroxyprolín tvoria takmer 50 % obsahu aminokyselín, čo robí z kolagénu Bionutrian naozaj prémiový a jedinečný výrobok.