DOPRAVA NAD 55 EUR ZA 2 €

TANA HAIR-WONDER -nanovlákna na zahustenie vlasov 12g

NOVINKA
DRUH PRODUKTU:
ZAHUSŤOVANIE VLASOV
Farba:
Výrobca: TANA COSMETICS DE
Záručná doba: 24 mesiacov
Kód: HWonder
Dostupnosť: skladom 7 ks
19.90 ks
Sledovať produkt Pridať do obľúbených Zdielať


SK:
Jednoduchá Aplikácia pre mužov aj pre ženy

Vlákna TANA HAIR-WONDER sa aplikujú ľahko, rýchlo a bez špinenia, jednoduchým "potriasaním" flakónu priamo nad riedkymi miestami vo vlasoch. Týmto spôsobom sa uvoľňujú tisíce mikroskopických, farebne stabilných vlákien, ktoré sa vďaka elektrostatike naviažu na každý jeden vlas. 
Nabité statickou elektrinou sa pripoja k vašim vlasom spôsobom pripomínajúcim vetvičku s ihličím, vytvárajúce prirodzený vzhľad a prirodzený pocit hustých vlasov. TANA HAIR-WONDER sa prichytia k vašim vlasom tak pevne, že zostanú na mieste po celý deň a nezanechávajú škvrny ani fľaky. 
Vlákna TANA HAIR-WONDERs sú dokonca schopné odolať silnému vetru, dažďu a aj počas plávania, po použití Locking Mist Plus. 

Nerozpoznateľný, Prirodzený Vzhľad 
Nanovlákna s vašimi vlasmi priam splývajú, dodávajú im skutočný objem a umožňujú stylingové úpravy, na aké by ste si už netrúfli. Vždy, keď sa pozriete do zrkadla, budete očarení tým výsledným, prirodzeným vzhľadom, voľnému oku prakticky nerozoznateľným.
 Môžete docieliť aj postupnejšiu vizuálnu premenu tým, že množstvo aplikovaných nanovlákien budete časom zvyšovať. Vlákna TANA HAIR-WONDER je vhodné aplikovať aj pred transplantáciou vlasov, aby ste svoje okolie postupne pripravili na zmenu, ktorá môže byť po transplantácii náhla a očividná. 
Nanofibres nielenže vyzerajú prirodzene, dizajn flakónu je elegantný a diskrétny a na pohľad vôbec nevzbudzuje dojem kozmetického prípravku na zahustenie vlasov.DE:
 
Beschreibung

TANA Hair-Wonder ist die Lösung bei unschönem Haaransatz, durchscheinender Kopfhaut oder lichten, kahlen Stellen und ist das „Wundermittel“ für TV- und Filmproduktionen!

Einfach in der Anwendung ist TANA Hair-Wonder die praktische Lösung mit Soforteffekt für „sie“ und „ihn“. Für den optimalen Farbton stehen sieben Farbtöne zur Verfügung, die bei Bedarf individuell gemischt werden können. Die „Ersatzhaare“ werden einfach auf die entsprechenden lichten Haarpartien aufgestreut. Dabei umschließen sie das Haar und erzeugen dadurch neues optisches Volumen. Fixiert wird abschließend mit Haarspray. Nie war der täglich perfekte Haarauftritt leichter als mit TANA Hair-Wonder.