DOPRAVA NAD 55 EUR ZA 2 €

Uber Nutrition ARTRO24 60 TABLIET

ARTRO24 - Kĺbová výživa určená na prevenciu, ochranu a lepšiu regeneráciu kĺbov a šliach. Jeho zložkami sú látky dôležité pre syntézu tkanív, zodpovedných za pevnosť a pružnosť chrupaviek a kĺbov. Kĺby aktívneho športovca sú omnoho zaťaženejšie preto by mal aktívny športovec obzvlášť dbať na ich regeneráciu.

Výrobca: uber-nutrition
Záručná doba: 24 mesiacov
Dostupnosť: skladom 5 ks
11.00 ks
Sledovať produkt Pridať do obľúbených Zdielať

ARTRO24 - Kĺbová výživa určená na prevenciu, ochranu a lepšiu regeneráciu kĺbov a šliach. Jeho zložkami sú látky dôležité pre syntézu tkanív, zodpovedných za pevnosť a pružnosť chrupaviek a kĺbov. Kĺby aktívneho športovca sú omnoho zaťaženejšie preto by mal aktívny športovec obzvlášť dbať na ich regeneráciu.

 Výživa pohybového aparátu by nemala chýbať ani pri zvýšenej telesnej námahe ako aj pri prvých náznakoch jeho oslabenia.

8 ZLOŽKOVÁ KĹBOVÁ VÝŽIVA SO SKVELÝM OBSAHOM NAJDÔLEŽITEJŠÍCH LÁTOK POTREBNÝCH PRE VÝŽIVU KĹBOV, CHRUPAVIEK A ŠLIACH.

✅ZÁKLAD TVORÍ GLUKOSAMÍNSULFÁT, MSM, CHONDROITÍNSULFÁT A KOLAGÉN.

✅AKO JEDINÝ OBSAHUJE UNIKÁTNY EXTRAKT ZO ŽRALOČEJ CHRUPAVKY, KTORÝ JE NAJÚČINNEJŠOU LÁTKOU PRE OCHRANU A OBNOVU KĹBOV.

✅VHODNÝ PRE PRAVIDELNÉ UŽÍVANIE VÝKONNOSTNÝCH ŠPORTOVCOV A TIEŽ PRI PRVÝCH NÁZNAKOCH OSLABENIA KĹBOVÝCH A ŠLIACH.

✅VHODNÝ TAKTIEŽ AJ PRE NEŠPORTOVCA, KTORÝ POTREBUJE RÝCHLEJŠIE ZREGENEROVAŤ POHYBOVÝ APARATÁT

Popis aktívnych látok:

Glukosamín  je telu vlastná, bázická zlúčenina , ktorá vzniká z glukózy.  Je jednou z hlavných zložiek kĺbových chrupaviek , kde viaže vodu a prispieva k  pružnosti. Je súčasťou liekov a doplnkov stravy, ktoré sa užívajú pri artróze . Vzhľadom k tomu, že ide o telu vlastné látku, je často označovaný ako "kĺbová výživa". Podstata pôsobenia však spočíva v tom, že je schopný priaznivo ovplyvniť rovnováhu metabolických dejov prebiehajúcich v chrupavke.

Chondroitín Je ďalšou základnou a potrebnou zložkou hmoty chrupaviek a “magnetom na tekutiny” je mukopolysacharid chondroitín. Bioaktívnou formou chondroitínu je chondroitinsulfát vďaka svojmu silnému negatívnemu náboju a efektívnemu viazaniu vody v chrupavke a tiež zaisťuje pružnosť chrupavky.  Spolu s glukosamínom tvoria kombináciu používanú ako základ takmer v každej kĺbovej výžive. 

Vitamín C  pôsobí proti oxidačnému stresu, ktorý je často príčinou i následkom zápalových ochorení. Vápnik (Kalcium): - je potrebný pre udržiavanie správneho stavu kostí a zubov - napomáha správnemu fungovaniu svalov.

MSM (metylsulfonyl¬metán) Prírodné antihistaminikum, zmierňuje potravinové alergie resp. alergie zo životného prostredia. Redukuje zápaly a opuchy kĺbov, znižuje bolesti, odstraňuje svalové kŕče, bolesti chrbta a svalov a prináša úľavu pri akútnych športových zraneniach (natiahnutie svalov a šliach).

Žraločia chrupavka je výživový doplnok, ktorý má dlhú tradíciu v čínskej medicíne a v Ázii, a je vyhľadávaný hlavne z dôvodu blahodárnych účinkov na pohybový aparát. Je to komplex mukopolysacharidov, ktorý obsahuje kolagén a nebielkovinové substancie- glukosamín a chondroitín.

Balenie:60 tabliet

Denná dávka: 2 tablety pred jedlom, zapiť vodou. Zloženie: lukozamín sulfát, hydrolyzát želatíny, chondroitin sulfát extrakt zo žraločej chrupavky, MSM (Methylsulfonylmetan), Coral calcium (uhličitan vápenatý), Vitamín C, Kurkuma longa extrakt, deliaca látka (stearan horečnatý, fosforečnan vápenatý, mikrokrystalická celulóza)