DOPRAVA NAD 55 EUR ZA 2 €

Uber Nutrition THERMO-PERFORMANCE 120 kapsúl

Synergickou kombináciou týchto látok dochádza k maximálnemu zvýšeniu efektu spaľovania tukov. Synefrín, kofeín, extrakt zo zeleného čaju a karnitín tartrát. 

Výrobca: uber-nutrition
Záručná doba: 24 mesiacov
Dostupnosť: do 2 dni
23.00 ks
Sledovať produkt Pridať do obľúbených Zdielať

Synergickou kombináciou týchto látok dochádza k maximálnemu zvýšeniu efektu spaľovania tukov. Synefrín, kofeín, extrakt zo zeleného čaju a karnitín tartrát. 

Je určený pre:

✅ lepší výkon na tréningu

✅ rýchlejší metabolizmus a viac spálených kalórií počas dna 

✅ viac energie a vitality počas športovej aktivity aj po celý deň. 

Účinnosť jednotlivých látok:

✅ Synefrín - dôležitý vďaka termogennému efektu, pomocou neho sa totiž zvyšuje bazálny metabolizmus. Zvýšenie bazálneho metabolizmu sa prejavuje väčším energetickým výdajom, a to aj v úplnom pokoji. Veľkým pozitívom je fakt, že tento výdaj je pokrytý zvýšeným spaľovaním tukov.

✅ Zelený čaj - vysoko koncentrovaný 80 % extrakt zeleného čaju. Extrakt zo zeleného čaju je bohatým zdrojom prírodných bioaktívnych fytochemických látok - polyfenoly (catechíny, flavonoly, fenolové kyseliny) a methylxantíny (kofeín, teofylín, teobromín). V ľudskom tele, katechíny regulujú aktivitu mnohých enzýmov podporujúcich aktivitu buniek

✅ Kofeín - zvyšuje spaľovanie tukov a zároveň šetrí zásobný cukor (glykogén). Kofeín spolu s aeróbnym tréningom vybudí stresové hormóny adrenalín a noradrenalín, tuk sa uvolní z tukových buniek do krvného obehu a tým vytvoria ideálne podmienky pre využitie tukov ako energetického zdroja. 

✅ Karnitín - v organizme nemožno spáliť jediný gram tuku bez karnitínu, a preto je jeho prítomnosť v každom špickovom "spalovaci" absolútne nevyhnutná. Všetky stimulačné mechanizmy na podporu spaľovania tukov by boli bez efektu, keby sme nemali dostatok karnitínu. Karnitíntartrát teda ideálne doplňuje veľmi efektívnu trojkombináciu účinných termogénnych látok - synefrín, výťažok z vrby bielej, kofeín.

Dávkovanie: 1-2 kapsule 2 x denne.

Balenie: 120 kapsúl.