WELLSTAR IMUNE ( GREEN GOLD IMUNE) - “Zelené zlato“ 180 kapsúl

Cena 45.00
Dostupnosť: vypredane, zastavili vyrobu
Kód produktu: imune
Výrobca: Wellstar
Záručná doba: 09/2022

Riasy patria k najstarším životným formám na Zemi. Na planéte sú prítomné viac ako 3 miliardy rokov. Úspešne prežili všetky geologické obdobia a klimatické zmeny.

Podľa vedcov v posledných rokoch dramaticky klesla výživná hodnota ovocia a zeleniny. Chýbajú v nich vitálne látky a situáciu ešte zhorší spôsob spracovania potravín.

Naše bunky tak nedostávajú potrebné látky k správnemu fungovaniu, čo vedie k rôznym ochoreniam ako alergie, nadváha, zrýchlené starnutie na úrovni buniek a mnohé iné.

WELLSTAR Zelené zlato Imune ®. Produkt s prvotriednym zložením zo štyroch najcennejších mikroorganizmov - mikrorias, ktoré patria medzi najstarších obyvateľov Zeme. Tie si v najkrutejších obdobiach zachovali svoju pôvodnú krásu a biologický význam pre najvyvinutejší živý organizmus, akým je človek. Riasy obsahujú až 4 000 druhov výživných látok, ktoré majú 90% vstrebateľnosť v organizme človeka.

Je to v najmenšom možnom produkte najväčší zásobáreň živín. Podľa vedcov za posledných 20-30 rokov dramaticky klesla výživná hodnota ovocia a zeleniny. Pre naše telo to znamená pokles vitálnych látok. Situáciu ešte zhoršuje spôsob, akým jedlo spracovávame.

Najznámejšie lekárske časopisy prinášajú v posledných desaťročiach ohromujúce poznatky o veľkom počte chorôb vznikajúcich z nadmernej tvorby voľných radikálov, najmä reaktívnych foriem kyslíka a o zníženom stave ich odstraňovania z organizmu. Počet chorôb, pri ktorých sa dokázala spojitosť s „oxidačným stresom“ narastá. Sú to:

ochorenia srdca a ciev (kôrnatenie tepien, ateroskleróza, mozgová a srdcová mŕtvica),

poškodenia mozgu (Parkinsonova i Alzheimerova choroba),

ochorenia dýchacích ciest (cystická fi bróza, astma),

poškodenia zažívacích systémov,

obličiek, rakovina,

cukrovka,

ochorenia očí,

zápalové a imunitné ochorenia, ako aj samotný proces starnutia.

Zistilo sa, že vznik týchto chorôb spôsobuje skupina chemických látok nazývaných „voľné radikály“. Tieto častice putujú po tele sem a tam a pritom napádajú povrch zdravých buniek. Tento proces sa nazýva oxidácia. Ak sa poruší rovnováha medzi oxidačnými a protioxidačnými procesmi, môže sa vyvolať „oxidačný stres“. V tejto malej vojne hrajú voľné radikály akúsi úlohu zradných dobyvateľov, kým chrabrými rytiermi, ktorí nás pred nimi ochraňujú, sú tzv. antioxidanty.

IMUNE ® obsahuje riasy, kedy každá má svoju dôležitú funkciu:

ČISTENIE = Chlorella vulgaris = ČISTÍ BUNKY

ZÁSOBOVANIE = Spirulina platensis a Lithothamnium calcareum = VYŽIVUJE BUNKY

OCHRANA = Haematococcus pluvialis = CHRÁNI BUNKY
 

1. Fáza - účinná detoxikácia Chlorela vulgaris je dokonalý majster v odstraňovaní jedov. Má obrovský obsah chlorofylu, ktorý pracuje ako filter. A jej jedinečný sporopollenin je magnetom na jedy.

2. Fáza - prísun dôležitých látok pre bunky nášho ľudského tela mikroriasy Spirulina platensis a Lithothamnium calcareum majú veľa vitálnych látok v kvalitnej prírodnej forme, ktoré podporujú správnu činnosť našich orgánov. Obsahuju celý rad vitamínov od A do Z ak tomu ešte 2.000 dôležitých enzýmov.

3. Fáza - optimálna ochrana buniek Astaxantín, obsiahnutý v mikrorias Haematococus pluvialis je zázračná látka - najsilnejší prírodný ochranný štít. Tento astaxantín je dnes na svete uznávaný ako najsilnejší prírodný antioxidant, ktorý ničí (neutralizuje) voľné radikály. Chráni bunky mozgu a očí. Je veľmi účinný ochranca proti rakovine.
 

Tento antioxidant je v porovnaní:

50 x silnejší ako beta-karotén

60 x silnejší ako vitamín C

550 x silnější než vitamín E
 

Odporúčaná denná dávka

Spočiatku je dôležité aby sa náš organizmus na prítomnosť mikrorias zvyklo, preto začíname na malom množstve. Dávku postupne zvyšujeme až na maximálny počet 6 kapsúl, ktoré sú rozložené na celý deň (ráno - napoludnie - večer). Dôležité je konzumovať dostatočné množstvo vody - tekutín. To preto, aby sa nám stačili zlé, negatívne a toxické látky vyplavovať pomocou tekutín z tela von.

Dosplelí

Deti
1. Týždeň = 1 - 2 tabletky denne 1 tabletka denne
2. Týždeň = 2 - 4 tabletky denne 2 tabletky denne
3. Týždeň = 4 - 6 tabletiek denne 3 tabletky denne
4. Týždeň = 6 tabletiek denne

podľa závažnosti choroby - až na 6 denne