WELLSTAR IMUNE ReNewLife, 60 tabliet + TRANSFORMATION SHAKE 500g

NOVINKA
Výrobca: WELLSTAR
Záručná doba: 24 mesiacov
Dostupnosť: vypredane
42.00

byas_imune-renewlife_image_brochure_201811_sk_web-1.pdf

Organické a 100% prírodné rastlinné zložky ako Astrallagus, Micro Algae Chlorella a Spirulina sa vyrábajú jemným procesom sušenia, ktorý umožňuje, aby všetky citlivé zložky prežili a zachovali svoju aktivitu.


Doporučená denná dávka: 20 mg Cygloestragenolom (2 kapsuly 10 mg / deň)


Vhodné pre osoby ktoré sú vystavené zvýšenému stresu vyvolanému voľnými radikálmi v dôsledku fajčenia, nadmernému užívaniu alkoholu alebo psychickému stresu. 


 Složenie prípravku IMUNE ReNewLife
Astaxanthin je hviezda antioxidantov, 6000 x je silnejší ako vitamín C. Ta silná antioxidačná látka pochádza zo skupiny Spirulina a Chlorella
Polyfenoly - Prírodné anti-aging prostriedky 
Chráni organizmus proti zápalom
Epigallocatechingallat (EGCG) - Zložka zo zeleného čaju 
Aktivuje sirtuiny, predlžuje životnosť enzýmov
Vitamín D - Anti-aging 
Zabraňuje osteoporóze, depresii a zápalom
Spirulina - Super potravina z mora
Obsahuje viac ako 3000 rôznych vitamínov, enzýmov, antioxidantov, aminokyselín, rastlinných proteínov, kyselinu gama-linolénovú a prírodné omega-3 a omega-6 mastné kyseliny.
Chlorella - Super potravina z mora
Detoxikuje bunky, odstraňuje z nich nahromadené výživové a environmentálné toxíny.
 
Bunky ľudského tela sa pravidelne delia a po 60-80 deleniach zomierajú. Teloméry majú v tomto procesu významnú rolu. Teloméry na konci vlákna DNA chromozónu chránia DNA počas každého procesu pred poškodením. Každý proces rozdelenia skracuje dĺžku telomérov a keď sa skráti pod kritickú dĺžku, bunky sa poškodia a odumierajú.


OTOČTE SVOJE BIOLOGICKÉ HODINY!!!

Dnes už vieme, že skrátenie telomérov môžeme zastaviť a dokonca i obrátiť. Enzým telomeráza môže znovu predĺžiť naše teloméry a tím omladiť bunky a predĺžiť životnosť buniek!