DOPRAVA  NAD 55 EUR ZDARMA

WELLSTAR TRANSFORMATION SHAKE 500g

- 82% AKCIA
Výrobca: WELLSTAR
Záručná doba: 06/2022
Kód: wts
Dostupnosť: skladom 5 ks
13.00 ks
Pôvodná cena 72.22, Zľava 82 %

 

STRUČNÝ NÁVOD:

Davkovanie Shake - váži 500 g bielkovinového vanilkového prášku, 25 porcií (t. 20 g / jedlo). 20g je cca. 2 - 3 kávové lyžičky. - dávka je iná, ak je „úloha chudnutia“ malá, a opäť iná, ak je veľká. 
V takom prípade sa Shake môže používať po dobu od 2 týždňov - až po dobu min. 2 mesiacov . 1 naberačka SHAKE+ voda, pretrepte, aby sa vytvoril čistý nápoj s vysokou nutričnou hodnotou. 
Nenahrádzajte ho úplne za jedlo. ale napríklad za uhlohydrátové prílohy. 
Vhodné konzumovať večer pred spaním a využiť zvýšený termoefekt počas spánku, podporený účinnými látkami - znásobené chudnutie.
Pridajte pohyb ! Predáva sa s vanilkovou príchuťou, ktorá dodáva nášmu  SHAKE smoothie príjemnú chuť.
Môžete si pripraviť aj SHAKE instantnú kávu. 
SHAKE sa môže použiť ako prísada do prírodného jogurtu. 
Citrónový SHAKE -pridajte do 3dcl citronovej vody /1/2 citronu/1-2 naberačky Shake
Vyspite sa do schudnutia.
UPOZORNENIE : Nápoj pite veľmi pomaly a po jeho užití do rána nesmiete konzumovať žiadne jedlo!
-------------------------------------------------------------------------------------------------------

POPIS : 

BYAS TRANSFORMATION SHAKE

Spáľte rekordné množstvo TUKU za veľmi krátky čas!

CHUDNUTIE POČAS SPÁNKU

CASEIN TURBO ZRÝCHĽOVAČ METABOLIZMU

BYAS Transfortmation Shake sme vyvinuli výlučne pre tých, ktorí chcú schudnúť viac ako 5 kilogramov! V záujme toho, aby si organizmus bral čo najviac tukov z vlastných zásob, BYAS Transformation

Shake , špeciálny komplex aminokyselín obsahuje .caseín.. Tento turbo urýchľovač metabolizmu počas celej noci udržiava procesy spaľovania tukov na vysokom stupni, znásobí sa tak dosiahnutý výsledok.

CHUDNUTIE BEZ JO-JO EFEKTU

VIACZLO.ŽKOVÉ BIELKOVINY, WPC 80 + MPC

BYAS Transformation Shake s bielkovinovými zložkami morských rias, spolu s WPC 80 a MPC, obsahuje vybrané, nakvalitnejšie, .životne dôležité živiny.

Tie zabraňujú, aby počas procesu chudnutia organizmus odbúraval svaly, a tiež. paralelne zlepšujú štruktúru svalov.

SPÁĽTE DENNE 200 - 500 GRAMOV ČISTÉHO TUKU

1. Spustite proces spaľovania tukov s prístrojom BYAS Body Lifter!

2. Zrieknite sa u.žívania sacharidov počas popoludnia, avšak najneskôr pri večeri! Okrem toho môžete jesť toľko, koľko len chcete!

3. Večer si urobte kokteil BYAS Transformation Shake, čím spustíte vo Vaš.om organizme nočný turbo proces spaľovania tukov.

SACHARIDY PRERUŠ.IA PROCES SPAĽOVANIA TUKOV

Keď zjete jedlo s vysokým obsahom sacharidov, preruš.íte proces spaľovania tukov. Všetko to súvisí s hormónom nazývaný inzulín. Inzulín si naše telo vyberie vždy vtedy, keď zjete jedlo obsahujúce sacharidy.

Akoby hovorilo nášmu metabolizmu: Prosím ťa, nepouži ihneď živiny zo stravy, najprv ich uskladňuj do zásoby!. Doba, kedy sa telo znova dotkne uskladňovaného tuku, je pribli.žne jedna a pol, dve hodiny.

Množ.stvo sacharidov, ktoré dostávame do tela napríklad formou ovocia, sladkých nápojov, sladkostí, cukrárskych a pekárskych výrobkov alebo v podobe zemiakov, v tomto procese nehrá rozdielnu úlohu.

Zloženie: 48% srvátkový proteín WPC80, inulín, 10% koncentrát mliečnych proteínov MPC - Kazeín, maltodextrín, pomarančový koncentrát, kyselina citrónová, magnézium, aróma, umelé sladidlo (natrium

cyklamat a natrium saccharin), prírodné farbivo beta-karotén, vitamíny skupiny B (B2, B1, B6, B12), selén (seleničitan sodný)

Užívanie: 2 čajové lyžičky á 10g rozmiešať v 200 ml vody a ihneď vypiť

Niektoré účinné látky vo výrobku:

Morské riasy sú bohaté na bielkoviny a obsahujú veľmi málo tuku. V mnohých riasach je toľko esenciálnych aminokyselín ako v strukovinách a vajciach. Patria tiež k zriedkavým rastlinným zdrojom vitamínu B12 .

Srvátkový proteín WPC80 je najlepším dostupným zdrojom aminokyselín. Má kompletný aminokyselinový profil, ako žiadny iný proteín. Srvátkový proteín vám môže pomôcť schudnúť! Bielkoviny spotrebujú viac

energie ako spracovanie sacharidov a tukov. To znamená, že viac kalórií je potrebné spracovať a viac kalórií sa spáli. To vedie k rýchlejšiemu metabolizmu a rýchlejšiemu chudnutiu.

MPC - Koncentrát mliečnych proteínov. Kazeín je pomaly vstrebateľný proteín vhodný najmä ako nočný proteín alebo proteín do redukčných diét, ktorý výborne zasýti. Tento proteín je skvelým zdrojom biologicky

aktívnych bielkovín s dlhšou dobou vstrebávania. To znamená, že aminokyseliny sa do organizmu uvoľňujú postupne, počas celej doby trávenia, čo zabraňuje katabolizácii svalov.

Inulín je čisto prírodný uhľohydrát, ktorý sa získava extrahovaním z koreňa čakanky (Cychorium intibus). Čakanka má prirodzene vysoký obsah inulínu v koreni. Pri pestovaní čakanky sa nepoužíva žiadna GMO

technológia. Inulín ako diétna vláknina nedokáže byť strávená v zažívacom systéme človeka. Dostáva sa do tráviaceho traktu v neporušenom stave a ovplyvňuje zloženie a konzistenciu v žalúdku a čreve, rýchlosť

vyprázdňovania. Maltodextrín je polysacharid, ktorý slúži k rýchlej obnove síl, svalovej energie, regenerácii. Ak je Maltodextrín pridaný do nápoja, zlepší vstrebateľnosť tekutiny a zároveň je dodaná energia do svalov.

Vyrovnáva krvný cukor a zaháňa hlad a chuť na jedlo. Nutričné hodnoty výrobku BYAS TRANSFORMATION SHAKE

Nutričné hodnoty 100g 20g (denná dávka) % z odporúčanej dennej dávky *

Energia kJ 1198 kJ 240 kJ

Energia kcal 287 kcal 57 kcal

Bielkoviny 47 g 9,4 g

Sacharidy 13 g 2,6 g

z toho cukor 5,3 g 1,1 g

Tuky 3 g 0,6 g

z toho mastné kyseliny 2 g 0,4 g

Vitamín B6 Pyridoxin 2,5 mg 0,5 mg 25 %**

Vitamín B2 Ryboflavin 2,5 mg 0,5 mg 31 %

Vitamín B1 Thiamin 2,5 mg 0,5 mg 36 %

Vitamín B12 Cobalamin 2,5 ɲg 0,5 ɲg 50 %

Magnesium 450 mg 90 mg 30 %

Selén 75 ɲg 15 ɲg 30 %***

* Odporúčaná denná dávka platná pre Nemecko a Rakúsko

** Odporúčaná denná dávka platná pre Nemecko a Rakúsko

*** Odporúčaná denná dávka platná pre Švajčiarsko, Nemecko a Rakúsko

Upozornenie: Neslúži ako náhrada pestrej stravy. Skladujte v suchu, mimo dosahu detí, mimo priameho slnečného žiarenia pri teplotách 4-25°C. Nevystavujte mrazu. Produkt nie je určený pre deti do 3 rokov, tehotné a dojčiace ženy. Výrobca neručí za škody vzniknuté nesprávnym použitím.

Obsah: 500 g

Spotrebujte najlepšie do: dátum uvedený na dne obalu

Vyrobené: Nemecko

Výrobca a výhradný distribútor: WellStar GmbH & Co. KG, Charlottenstr. 4, 10969 Berlin

----------------------------------------------------------

TRANSFORMATION SHAKE

álmunkban dolgozik
Fogyás, éhségérzet és jojóeffektus nélkül.

Formás alak, feszes izmokkal, idősebb korban is.

BYAS Shake összetevői - KAZEIN

I AZ A KAZEIN, MIÉRT ÉRDEMES FOGYASZTANI?

A kazein tejfehérjét mindenki az elalvás előtti fehérjeként ismeri, de napközben is hasznunkra lehet! Emlős állatok tejéből előállított magas minőségű aminosav forrás. Az összes tejtermékben (legnagyobb arányban a tehéntejben) lévő fehérjék mintegy 80%-a kazein (casein), míg a többi kb. 20%-a tejsavó fehérje (whey protein).

MIBEN SEGÍTHET A KAZEIN?

A kazein lassú felszívódású fehérje. Emésztése egy lassabb folyamat a szervezet számára, amely eredményeképp az aminosavak is lassabban áramlanak be a vérünkbe. A kazein lassú felszívódású tulajdonsága annak köszönhető, hogy a gyomorban gélszerű “csomókat” képez, így a molekulák lebontási ideje mintegy 6-8 órát is igénybe vesz.

Izomrostok regenerálódása. Alvás közben, amikor nem étkezünk, nem jutunk energiához, viszont a szervezetnek folyamatosan energiához kell jutnia, ezért ilyenkor többek között az izomsejtek lebontásával is “táplálkozik”. A kazein lassú felszívódású fehérje, így hosszú időn keresztül biztosítja az aminosav ellátást az izomzatunk számára, még az éjszaka folyamán is. Az aminosavak megvédik az izomzatot a leépüléstől és energiát biztosítanak számunkra.

 •  

 • Izomtömeg megtartása fogyókúra alatt. Ha alacsony kalóriás diétán vagyunk, különösen ajánlott kazeint is fogyasztanunk az izomzatunk megtartása érdekében. Miért? Ha a zsírvesztés a cél, akkor kalóriadeficittel kell számolnunk. A csökkentett kalóriabevitel miatt a szervezetünk az elraktározott energiákhoz fog nyúlni, ami vagy a zsírraktár, vagy az izomzat lesz. A kazein legjobb tulajdonsága az izomzat katabolikus, azaz leépítő folyamatoktól való megóvása.

 • Fogyókúra. A kazeint a szervezet csak lassan képes megemészteni, ezért hosszú órákon keresztül teltségérzetet biztosít. Ez a fogyókúrázók számára kifejezetten előnyös lehet, ha 1-1 étkezést ezzel váltanának ki.

 
 • Izomnövelés. Természetesen önmagában a kazein fogyasztástól nem várhatunk másnapra feszes izomzatot és lapos hasat, mert ehhez többre van szükség: kontrollált étkezésre, izomzatot igénybe vevő edzésre. A kazein viszont regeneráló és izomtömeget megtartó hatása miatt is egy tökéletes fegyver ahhoz, hogy a célunkat minél hamarabb és hatékonyabban elérhessük.

MIKOR ÉRDEMES KAZEINT FOGYASZTANI?

A kazein többféleképpen is hasznunkra lehet, a nap minden szakában, legyen az diéta vagy alakunk formálása.

 • Lefekvés előtt. Éjszaka, amikor legjobb esetben 8 órát töltünk aktív pihenéssel, regenerálódással, ezt megelőzően ajánlott kazeint fogyasztani. A kazein fehérjeporok nagy előnye ebben áll: eltelítenek!
   

 • Izomnöveléshez. Stimuláció és tápanyag szükséges hozzá, vagyis edzés és megfelelő fehérje bevitele. Így tudjuk javítani, építeni az izomsejteket és segíteni a szárazizom növekedését.
   

 • Étkezések között, helyett. Ha napközben nem tudunk szilárd táplálékot magunkhoz venni, vagy csak simán ki szeretnénk váltani valamelyik étkezést egy magas fehérjetartalmú finomsággal, akkor szintén tökéletes választás ez a tejfehérje. A kazein szénhidrát és zsír tartalma elhanyagolható, azonban stabil aminosav ellátást biztosít a szervezetünk számára, ez pedig a testformálás (legyen az diéta vagy erősítés) során az egyik elsődleges szempont.

 

I A KÜLÖNBSÉG A KAZEIN ÉS A TEJSAVÓ FEHÉRJÉK HATÁSA KÖZÖTT?

Az Annals of Nutrition and Metabolism egyik kutatásában a tejsavó fehérje és a kazein fehérje izomzatépítő tulajdonságát, valamint a zsírégetésre gyakorolt hatását vizsgálták 12 hetes program során. A résztvevők 3 csoportot alkottak:

​       .   diétázó emberek,

 • tejsavó fehérjét fogyasztó, erőnléti edzést folytató csoport,

 • kazein fehérjét fogyasztó, erőnléti edzést folytató srácok.
   

Az eredmények azt mutatták, hogy a kazein fehérjét fogyasztó csoportnál több zsírt veszítettek az alanyok, és majdnem a kétszer annyi száraz izomtömeget szedtek magukra, mint a másik két csoport tagjai. Természetesen mindkét csoportnál megfigyelhető volt az izomzat fejlődése, viszont a kazein csoportnál 59%-os erőszint növekedést mutattak ki, míg a tejsavót fogyasztó résztvevők esetében 29%-os fejlődéssel számoltak. A felmérésből levonható közvetkeztetés, hogy a kazeinnek kiváló hatása van a testben lezajló fehérjeszintézis folyamatára. 

BYAS Shake összetevői - WPC80 és MPC

I A WPC ÉS MIÉRT 80?

A 80-as szám a termék fehérje tartalmát jelöli ami 80%, a WPC jelölés az angol Whey Protein Concentrate rövidítése, amely magyarul tejsavó fehérje koncentrátumot jelent. Ez a tejsavóból előállított fehérjeforrás tudományosan igazoltan a legmagasabb biológiai értékkel rendelkező élelmiszerünk, amely minden fehérjetípust összevetve a legoptimálisabb arányban tartalmazza az összes esszenciális aminosavat.

A WPC 80 könnyen emészthető natúr tejsavófehérje koncentrátum, a gyorsan felszívódó fehérjék közé tartozik. Edzés után szokták fogyasztani. A tejsavó fehérje a legideálisabb izomépítő fehérje. Azonban nem csak testépítők elsőszámú táplálék kiegészítője. Számtalan egyéb jó tulajdonsága miatt sportolók, tudatosan táplálkozók vagy pusztán az egészséges aktív életet élők is étrendjükbe építik. Lássuk, mik ezek az előnyös tulajdonságok és miért fogyasszuk a tejsavó fehérjét:

 
 • az izomépítés alappillére a fehérjefogyasztás, melyhez a legideálisabb választás a tejsavó fehérje

 • gyors segítség az edzés utáni izomregenerációban, melyre minden sportolónak szüksége van

 • erősíti az immunrendszert

 • diéta idején segít meggátolni az izmok lebontását

 • magas az esszenciális aminosav tartalma

 • gyorsan és könnyen emészthető, nem terheli meg az emésztőrendszert

MIKOR ÉRDEMES FOGYASZTANI?

Az időzítést tekintve az edzés utáni közvetlen egy órában (anabolikus ablak) tudunk a legtöbbet profitálni a tejsavófehérje fogyasztásából. Ilyenkor van az izomzatnak a legnagyobb szüksége a fehérjére és ilyenkor képes a leghatékonyabban beépíteni. Ezért ajánlott egy-két adag tejsavó fehérje turmix elfogyasztása közvetlenül edzés után. A következő időpont a lefekvés előtti étkezés, hiszen az alvással töltött idő gyakorlatilag éhezéssel telik. Emellett a reggeli tejsavófehérje fogyasztás is hatékony, amely kitűnő alternatíva egy egészséges reggeli részeként.

MI AZ MPC FEHÉRJE? 

Az MPC, más néven tejfehérje-koncentrátum egy pasztörizált és ultraszűrt, frissen porlasztva szárított, könnyen emészthető tejfehérje-koncentrátum. Az MPC fehérje koncentrátum hozzájárul az izomtömeg fenntartásához és növeléséhez, valamint a csontrendszer egészségének megtartásához.